DAY15S0L2A191A197
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAY15S0L2A191A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Fitxak:
  • Mezua
DAY15S0L2A191A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAY15S0L2A191A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4374 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAY15P0L2A191
DAY15P0L2A191
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Stockean: 4769 pcs
Deskarga: DAY15P0L2A191.pdf
RFQ
DAY15S
DAY15S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 15 F SOD FLO G ZINC