DAMY15S0L2A191A197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMY15S0L2A191A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Fitxak:
  • Mezua
DAMY15S0L2A191A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMY15S0L2A191A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5681 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal