DAMP15PCK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMP15PCK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
DAMP15PCK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMP15PCK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2908 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAMP15SCA197
DAMP15SCA197
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Stockean: 2266 pcs
Deskarga:
RFQ
DAMP15PC
DAMP15PC
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER