DAMMG15SJA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMMG15SJA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Fitxak: DAMMG15SJA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAMMG15SJA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMMG15SJA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1401 pcs Datuen fitxa DAMMG15SJA101.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Lock, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal