DAMME15PF179A101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMME15PF179A101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Fitxak: DAMME15PF179A101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAMME15PF179A101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMME15PF179A101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1805 pcs Datuen fitxa DAMME15PF179A101.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDAMME15PF179A101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAMME15PF
DAMME15PF
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER