DAMMC15SJA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMMC15SJA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Fitxak: DAMMC15SJA197.pdf
  • Mezua
DAMMC15SJA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMMC15SJA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2284 pcs Datuen fitxa DAMMC15SJA197.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Lock, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal