DAME15PA190
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAME15PA190
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DAME15PA190ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAME15PA190 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6444 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAME15P0L4A191-146
DAME15P0L4A191-146
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Stockean: 4089 pcs
Deskarga:
RFQ
DAME15PA190K87
DAME15PA190K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT