DAMA15SA197F16F0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMA15SA197F16F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 15 F CRIMP W/DUSTCAP T
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAMA15SA197F16F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMA15SA197F16F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 15 F CRIMP W/DUSTCAP T Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7300 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDAMA15SA197F16F0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 15 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 200
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Dust Cap
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position