DAMA-15P-K52
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMA-15P-K52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Fitxak: DAMA-15P-K52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAMA-15P-K52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMA-15P-K52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1284 pcs Datuen fitxa DAMA-15P-K52.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak 050910-0268
DAMA15PK52
IDAMA15PK52
IDAMA15PK52-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A