DAM15P1A5NA191K87
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAM15P1A5NA191K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
DAM15P1A5NA191K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAM15P1A5NA191K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3848 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyester Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAM15P0L4A191
DAM15P0L4A191
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Stockean: 3066 pcs
Deskarga:
RFQ
DAM15P1A7N
DAM15P1A7N
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Stockean: 2878 pcs
Deskarga: DAM15P1A7N.pdf
RFQ
DAM15P1A5NA191
DAM15P1A5NA191