DAM-15S-K126
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAM-15S-K126
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Fitxak: DAM-15S-K126.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAM-15S-K126ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAM-15S-K126 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7927 pcs Datuen fitxa DAM-15S-K126.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053512-1468
DAM15SK126
IDAM15SK126
IDAM15SK126-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyester
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A