DAM-15S-A197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAM-15S-A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Fitxak: DAM-15S-A197.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DAM-15S-A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAM-15S-A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9425 pcs Datuen fitxa DAM-15S-A197.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053512-1467
DAM15SA197
IDAM15SA197
IDAM15SA197-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal