DA15P1A7NK87
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DA15P1A7NK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Fitxak: DA15P1A7NK87.pdf
  • Mezua
DA15P1A7NK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DA15P1A7NK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3836 pcs Datuen fitxa DA15P1A7NK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector