CIR08F-24-28P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR08F-24-28P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS
Fitxak: CIR08F-24-28P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 860 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CIR08F-24-28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR08F-24-28P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 860 pcs Datuen fitxa CIR08F-24-28P.pdf
Tentsioaren balioa 200VAC, 250VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR08F-24-28P Diametro handiak hornituak 24-28
Ezaugarriak Cable Clamp Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
deskribapena CONN PLUG 24POS RT ANG W/PINS Uneko balorazioa 13A