CIR06RGG-40A-35SW-F80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06RGG-40A-35SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 35POS CRIMP
Fitxak: CIR06RGG-40A-35SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 418 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06RGG-40A-35SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06RGG-40A-35SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 35POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 418 pcs Datuen fitxa CIR06RGG-40A-35SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 40-A35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 35
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A