CIR06R-24-28P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06R-24-28P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Fitxak: CIR06R-24-28P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 949 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06R-24-28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06R-24-28P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 949 pcs Datuen fitxa CIR06R-24-28P.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A