CIR06LCFZ32A13PF80T12
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06LCFZ32A13PF80T12
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Fitxak: CIR06LCFZ32A13PF80T12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR06LCFZ32A13PF80T12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06LCFZ32A13PF80T12 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5544 pcs Datuen fitxa CIR06LCFZ32A13PF80T12.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-A13 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 23A