CIR06LCFZ-32A-55P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06LCFZ-32A-55P-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT PIN
Fitxak: 1.CIR06LCFZ-32A-55P-F80.pdf2.CIR06LCFZ-32A-55P-F80.pdf3.CIR06LCFZ-32A-55P-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 482 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06LCFZ-32A-55P-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06LCFZ-32A-55P-F80 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Beste izenak CIR06LCFZ32A55PF80
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR06LCFZ-32A-55P-F80
Diametro handiak hornituak 32-A55 Ezaugarriak Cable Clamp
Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver deskribapena CONN PLUG 55POS STRGHT PIN
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock