CIR06LCF-36A-22SY-F80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06LCF-36A-22SY-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 22POS CRIMP
Fitxak: CIR06LCF-36A-22SY-F80.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 390 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR06LCF-36A-22SY-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06LCF-36A-22SY-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 22POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 390 pcs Datuen fitxa CIR06LCF-36A-22SY-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-A22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 23A