CIR06F24A-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06F24A-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT PIN
Fitxak: 1.CIR06F24A-11P.pdf2.CIR06F24A-11P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR06F24A-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06F24A-11P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4483 pcs Datuen fitxa 1.CIR06F24A-11P.pdf2.CIR06F24A-11P.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR06F24A-11P Diametro handiak hornituak 24-A11
Ezaugarriak Cable Clamp Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
deskribapena CONN PLUG 11POS STRGHT PIN Uneko balorazioa 13A, 46A