CIR06F-40A-60P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06F-40A-60P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR06F-40A-60P.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 362 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR06F-40A-60Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06F-40A-60P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 362 pcs Datuen fitxa CIR06F-40A-60P.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 40-A60 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 60 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A