CIR06F-24-28P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06F-24-28P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR06F-24-28P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 666 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06F-24-28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06F-24-28P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 666 pcs Datuen fitxa CIR06F-24-28P.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Beste izenak 857550
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Proof Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CIR06F-24-22P-F80-T89
CIR06F-24-22P-F80-T89
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 4POS STRGHT PIN
Stockean: 6508 pcs
Deskarga: CIR06F-24-22P-F80-T89.pdf
RFQ
CIR06F-24-28P-F80-T12
CIR06F-24-28P-F80-T12
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 804 pcs
Deskarga: CIR06F-24-28P-F80-T12.pdf
RFQ
CIR06F-24-28P-T89
CIR06F-24-28P-T89
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 875 pcs
Deskarga: CIR06F-24-28P-T89.pdf
CIR06F-24-22P
CIR06F-24-22P
Stockean: 7006 pcs
Deskarga: CIR06F-24-22P.pdf
CIR06F-24-22S
CIR06F-24-22S
deskribapena: CONN PLUG 4POS STRGHT SKT
Deskarga: CIR06F-24-22S.pdf
CIR06F-24-28P-T12
CIR06F-24-28P-T12
deskribapena: CONN PLUG 24POS STRGHT PIN