CIR06F-22-23P-F80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06F-22-23P-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 8POS STRGHT PIN
Fitxak: CIR06F-22-23P-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 723 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06F-22-23P-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06F-22-23P-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 8POS STRGHT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 723 pcs Datuen fitxa CIR06F-22-23P-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Beste izenak 826130
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Proof Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Uneko balorazioa 23A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CIR06F-22-2S-F80
CIR06F-22-2S-F80
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKTS
Stockean: 5521 pcs
Deskarga: CIR06F-22-2S-F80.pdf
RFQ
CIR06F-22-28S-F80
CIR06F-22-28S-F80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CIR 7C 7#12 SKT PLUG
Stockean: 687 pcs
Deskarga: CIR06F-22-28S-F80.pdf
RFQ
CIR06F-22-23P
CIR06F-22-23P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP