CIR06CFZ36A-22S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06CFZ36A-22S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP
Fitxak:
  • Mezua
CIR06CFZ36A-22Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06CFZ36A-22S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 22POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6316 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-A22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 23A