CIR06CF-40A-38P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06CF-40A-38P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 346 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR06CF-40A-38Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06CF-40A-38P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 346 pcs Datuen fitxa 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 40-A38 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 38
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 38 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 23A