CIR06CF-24-9P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06CF-24-9P-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS
Fitxak: 1.CIR06CF-24-9P-F80.pdf2.CIR06CF-24-9P-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CIR06CF-24-9P-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06CF-24-9P-F80 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1016 pcs Datuen fitxa 1.CIR06CF-24-9P-F80.pdf2.CIR06CF-24-9P-F80.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 2 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR06CF-24-9P-F80 Diametro handiak hornituak 24-9
Ezaugarriak Cable Clamp Zabaldutako deskribapena 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
deskribapena CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 80A