CIR06AF-40A-35S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06AF-40A-35S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 35POS SOLDER CUP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 208 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 208 pcs
  • Mezua
CIR06AF-40A-35Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06AF-40A-35S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 35POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 208 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 40-A35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Beste izenak CIR06AF40A35S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 35 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -