CIR06AF-22-23SW-F80-20
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06AF-22-23SW-F80-20
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 8POS SILVR CRIMP
Fitxak: CIR06AF-22-23SW-F80-20.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 740 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06AF-22-23SW-F80-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06AF-22-23SW-F80-20 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 8POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 740 pcs Datuen fitxa CIR06AF-22-23SW-F80-20.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 23A