CIR06-24-28P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06-24-28P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR06-24-28P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR06-24-28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06-24-28P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1246 pcs Datuen fitxa CIR06-24-28P.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CIR06-24-28PX
CIR06-24-28PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 1076 pcs
Deskarga: CIR06-24-28PX.pdf
RFQ
CIR06-24-28PW
CIR06-24-28PW
fabrikatzaileak: Cannon