CIR030R24-28SF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030R24-28SF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Fitxak: CIR030R24-28SF80.pdf
  • Mezua
CIR030R24-28SF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030R24-28SF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3026 pcs Datuen fitxa CIR030R24-28SF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A