CIR030R-32-8S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030R-32-8S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR030R-32-8S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 494 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR030R-32-8Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030R-32-8S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 494 pcs Datuen fitxa CIR030R-32-8S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-8 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A, 23A