CIR030G2-24A-28SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030G2-24A-28SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Fitxak: 1.CIR030G2-24A-28SW-F80.pdf2.CIR030G2-24A-28SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 355 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 355 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR030G2-24A-28SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030G2-24A-28SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 355 pcs Datuen fitxa 1.CIR030G2-24A-28SW-F80.pdf2.CIR030G2-24A-28SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-A28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Neoprene
Ingress Protection Environment Proof Ezaugarriak Backshell, Heat Shrink Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -