CIR030FP-32A-25SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030FP-32A-25SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS CRIMP
Fitxak: CIR030FP-32A-25SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 539 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR030FP-32A-25SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030FP-32A-25SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 539 pcs Datuen fitxa CIR030FP-32A-25SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-A25 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Beste izenak CIR030FP32A25SWF80
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Uneko balorazioa 23A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -