CIR030FP-32-8SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030FP-32-8SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP
Fitxak: CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 679 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 679 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR030FP-32-8SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030FP-32-8SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 679 pcs Datuen fitxa CIR030FP-32-8SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-8 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A, 23A