CIR030F-32-8S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030F-32-8S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 252 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 252 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR030F-32-8Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030F-32-8S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 252 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-8 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Beste izenak CIR030F328S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Proof Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 13A, 23A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -