CIR030CFZ-24A-25SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030CFZ-24A-25SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS CRIMP
Fitxak: 1.CIR030CFZ-24A-25SW-F80.pdf2.CIR030CFZ-24A-25SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 501 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR030CFZ-24A-25SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030CFZ-24A-25SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 501 pcs Datuen fitxa 1.CIR030CFZ-24A-25SW-F80.pdf2.CIR030CFZ-24A-25SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-A25 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A