CIR030AFFP-28-22SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR030AFFP-28-22SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Fitxak: 1.CIR030AFFP-28-22SW-F80.pdf2.CIR030AFFP-28-22SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR030AFFP-28-22SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR030AFFP-28-22SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2905 pcs Datuen fitxa 1.CIR030AFFP-28-22SW-F80.pdf2.CIR030AFFP-28-22SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 28-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A, 80A