CIR02R32A-22S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR02R32A-22S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR02R32A-22Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR02R32A-22S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3975 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-A22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A, 150A