CIR020R-22-23P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR020R-22-23P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR020R-22-23Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR020R-22-23P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3513 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 23A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CIR020R-22-22P-F80
CIR020R-22-22P-F80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN
Stockean: 1793 pcs
Deskarga: CIR020R-22-22P-F80.pdf
RFQ
CIR020R-22-22P-F80-T12
CIR020R-22-22P-F80-T12
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
Stockean: 3715 pcs
Deskarga: CIR020R-22-22P-F80-T12.pdf
RFQ
CIR020R-22-23P-F80
CIR020R-22-23P-F80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 8POS SILVER CRIMP
Deskarga: CIR020R-22-23P-F80.pdf
CIR020R-22-23P-F80-T12-20
CIR020R-22-23P-F80-T12-20
deskribapena: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Deskarga:
CIR020R-22-22S-F80
CIR020R-22-22S-F80
deskribapena: CONN RCPT FMALE 4POS SILVR CRIMP
Deskarga: CIR020R-22-22S-F80.pdf
CIR020R-22-23P-F80-T12
CIR020R-22-23P-F80-T12
Deskarga: CIR020R-22-23P-F80-T12.pdf
CIR020R-22-23PW
CIR020R-22-23PW
deskribapena: CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Deskarga:
CIR020R-22-21SW-F80
CIR020R-22-21SW-F80
deskribapena: CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
CIR020R-22-22S
CIR020R-22-22S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
CIR020R-22-23P-F80-VO
CIR020R-22-23P-F80-VO
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MT
Deskarga: CIR020R-22-23P-F80-VO.pdf
CIR020R-22-22P
CIR020R-22-22P
deskribapena: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
CIR020R-22-23P-F80-20-T12
CIR020R-22-23P-F80-20-T12