CIR01F-24A-28SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR01F-24A-28SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 435 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR01F-24A-28SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR01F-24A-28SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 435 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-A28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A