CIR01AF-24-9P-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR01AF-24-9P-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 2POS INLINE PIN
Fitxak: CIR01AF-24-9P-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 569 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CIR01AF-24-9P-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR01AF-24-9P-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT 2POS INLINE PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 569 pcs Datuen fitxa CIR01AF-24-9P-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-9 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Uneko balorazioa 80A