CA3108E22-14SWB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3108E22-14SWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA3108E22-14SWB.pdf
  • Mezua
CA3108E22-14SWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3108E22-14SWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1096 pcs Datuen fitxa CA3108E22-14SWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A