CA3108E20-22SWB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3108E20-22SWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6POS RT ANG W/SKTS
Fitxak: 1.CA3108E20-22SWB.pdf2.CA3108E20-22SWB.pdf
  • Mezua
CA3108E20-22SWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3108E20-22SWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 6POS RT ANG W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1219 pcs Datuen fitxa 1.CA3108E20-22SWB.pdf2.CA3108E20-22SWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A, 74A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA3108E20-22S
CA3108E20-22S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 6POS RT ANG W/SKTS