CA3102E24A28SWB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3102E24A28SWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS SOLDER CUP
Fitxak: CA3102E24A28SWB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA3102E24A28SWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3102E24A28SWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1781 pcs Datuen fitxa CA3102E24A28SWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-A28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA3102E24A28SXB01
CA3102E24A28SXB01
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Stockean: 1716 pcs
Deskarga: CA3102E24A28SXB01.pdf
RFQ
CA3102E24A28SWB-05
CA3102E24A28SWB-05
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 28POS SOLDER CUP