CA3102E24-28SWF80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3102E24-28SWF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Fitxak: 1.CA3102E24-28SWF80.pdf2.CA3102E24-28SWF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA3102E24-28SWF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3102E24-28SWF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1685 pcs Datuen fitxa 1.CA3102E24-28SWF80.pdf2.CA3102E24-28SWF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Beste izenak CA3102E2428SWF80
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA3102E24-28SWA176
CA3102E24-28SWA176
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 1567 pcs
Deskarga: CA3102E24-28SWA176.pdf
RFQ
CA3102E24-28SWB109
CA3102E24-28SWB109
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Stockean: 1533 pcs
Deskarga: CA3102E24-28SWB109.pdf
RFQ
CA3102E24-28SW
CA3102E24-28SW