CA3102E22-21SWB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3102E22-21SWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Fitxak: CA3102E22-21SWB.pdf
  • Mezua
CA3102E22-21SWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3102E22-21SWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1467 pcs Datuen fitxa CA3102E22-21SWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Beste izenak CA3102E2221SWB
ICA3102E22-21SWB
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 3 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 245A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA3102E22-22P
CA3102E22-22P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
Stockean: 2427 pcs
Deskarga: CA3102E22-22P.pdf
RFQ
CA3102E22-21SWB109
CA3102E22-21SWB109
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
Stockean: 5797 pcs
Deskarga: CA3102E22-21SWB109.pdf
RFQ
CA3102E22-21SWBF80
CA3102E22-21SWBF80