CA3102E22-18SWBF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3102E22-18SWBF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP
Fitxak: CA3102E22-18SWBF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA3102E22-18SWBF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3102E22-18SWBF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2234 pcs Datuen fitxa CA3102E22-18SWBF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Beste izenak CA3102E2218SWBF80
ICA3102E22-18SWBF80
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 8 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -