CA3102E22-14SWB01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3102E22-14SWB01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Fitxak: CA3102E22-14SWB01.pdf
  • Mezua
CA3102E22-14SWB01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3102E22-14SWB01 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2399 pcs Datuen fitxa CA3102E22-14SWB01.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 22A