CA3101R24-28SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3101R24-28SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Fitxak: 1.CA3101R24-28SW.pdf2.CA3101R24-28SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA3101R24-28SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3101R24-28SW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3249 pcs Datuen fitxa 1.CA3101R24-28SW.pdf2.CA3101R24-28SW.pdf
Tentsioaren balioa 50V Idatzi atributuak IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CA
RoHS egoera Bulk Beste izenak CA3101R2428SW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CA3101R24-28SW
Diametro handiak hornituak 24-28 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver deskribapena CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Uneko balorazioa 22A Uneko - Max / Kontaktua Threaded