CA3101E22-14SWF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3101E22-14SWF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Fitxak: 1.CA3101E22-14SWF80.pdf2.CA3101E22-14SWF80.pdf3.CA3101E22-14SWF80.pdf
  • Mezua
CA3101E22-14SWF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3101E22-14SWF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Beste izenak CA3101E2214SWF80
ICA3101E22-14SWF80
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -